Příklady využití

Byty a dětské pokoje

Prostorově velmi úsporný kousek nábytku vám zajistí maximální využití prostoru v malých bytech a grasonkách, jako žádný jiný produkt na trhu! Už žádné uklízení při sklápění běžných sklopných postelí.

Nemocnice

Poskytuje jednoduché, flexibilní spaní zdravotního personálu. Rovněž splňuje potřeby v případě rodiných návštěv pacientů, kteří chtějí zůstat přes noc. Okamžité řešení spánku je výhodou.

Hotely & Motely

Maximalizuje tržby s dalším ubytovacím zařízením, která nabízí svým hostům užitečné fukce za všech okolností. Jednoduchá skrytá přistýlka zajistí rychlou přípravu pro nečekané hosty.

Studentské koleje

Hiddenbed nabízí stůl, který by mohl být dvojnásobek velikosti, která se běžně nabízí v takovém prostředí spolu s postelí v jedné malé místnosti.

Domovy pro seniory

Poskytne kvalitní ubytování pro návštěvníky domova.Zvyšuje hodnotové propozice domova, kdy neni zapotřebí velkých investic do nábytku.

Obytná auta & karavany

S Hiddenbed bude řešení a plánování těchto miniaturních prostor hračkou.Postel zabere minimum místa a o využití prostoru se postará velmi prostorný stůl vhodný například jako pracovna.

Záchranářské stanice

Hasiči a ostatní záchranáři mohou žít a pracovat pohodlně.